Naša Predajňa | ekolor.sk

Nachádzate sa tu

Naša Predajňa

Naša Predajňa

Náša predajňa je prispôsobená tak, aby ste sem mohli prísť bez problémov autom, bicyklom, pešo alebo aj na korčuliach. Jediné, na čo nesmiete zabudnúť je – bezpečnosť na prvom mieste!

Výber farieb zvykne byť rodinná záležitosť, ku ktorej má čo povedať každý člen rodiny. Deti však málokedy obsedia dostatočne dlho na to, aby sa výber farieb a materiálov mohol udiať v pokojnej atmosfére bez nátlaku. Pre tento prípad máme pre deti okrem papiera a farbičiek aj špeciálnu stenu iPaint, na ktorú sa kreslí ako na whiteboard a zabaví deti na hodnú chvíľu. K tomu pribalíme aj ochotnú asistentku a rodičia sa môžu venovať výberu odtieňov, ktorých je v našej ponuke neúrekom.

Ak by ste mali so sebou svojho domáceho miláčika, je tu preň pripravená miska s vodou a pár rúk na hladkanie určite tiež.

Okrem tovaru u nás nájdete aj:

- teplé a studené nápoje. Keďže farby a omietky miešame na počkanie, chceme, aby ste sa počas tejto doby u nás cítili príjemne. Preto je u nás samozrejmosťou, že Vás ponúkneme napríklad kávou, kakaom alebo čajom. Už samotný výber odtieňa môže nejakú dobu trvať, a so šálkou teplého nápoja sa určite rozmýšľa lepšie.

- klimatizovaný priestor. Či je vonku 30°C alebo 12°C, u nás je vždy príjemne. Okrem techniky sa o príjemnú atmosféru stará aj náš tím, ktorý Vám vždy rád vyjde v ústrety.

- vlastné parkovisko. Je nepopierateľnou výhodou, že nemusíte rozmýšľať, kde odstavíte auto tak, aby ste nedostali pokutu, a koľko sa ešte budete musieť prejsť, aby ste sa k nám dostali. Zaparkujete pohodlne pár metrov od vchodu do predajne a pri preberaní tovaru nacúvate priamo k bráne do skladu. To všetko, samozrejme, bez akýchkoľvek poplatkov.