Nástenné 3D panely | ekolor.sk

Nachádzate sa tu

Nástenné 3D panely

Páči sa vám jedinečnosť ? Potom sú nástenné 3D panely ideálnou dekoráciou pre Váš interiér, ktorý zaujme. Nástenné 3D panely z kolekcie MODERN sú inšpirované abstraktnými líniami a geometrickými tvarmi z modernej architektúry. Ich nekonečné možnosti použitia činia každú miestnosť jedinečnou.

Nástenné dekorácie pre každý rozpočet 
Hľadáte vkusnú dekoráciu pre obývaciu izbu, kuchyňu či kanceláriu? Naozaj zaujímavá dekorácia v dome nemusí byť vôbec drahá! Nechajte pracovať svoju fantáziu a ozvláštnite steny pomocou nástenných 3D panelov. Nástenné  3D panely dodajú charakter a osobitosť každému priestoru, či už ich využijete na menšej časti alebo nimi obložíte celú stenu 

Vaša jedinečnosť, vaša kreativita.

Päť jedinečných nástenných 3D panelov 
1 & 2. Rombus a Trapezium 
Geometrické tvary Rombus (W100 a W105) a Trapezium (W101) sú základnými ingredienciami nekonečných tvorivých kombinácií. Zatiaľ Vám uvedieme zopár príkladov.


Vďaka čomu sú Rombus a Trapezium unikátne?
U Romba a Trapezia nie sú všetky kraje rovnako vysoké. To spôsobí pozoruhodnú hru svetla a tieňa s mimoriadne hravým 3D efektom.

Vytvárajte strohé vzory alebo hravo interpretujte s výraznými farebnými akcentmi. Vymýšľajte, kombinujte a dajte vašej predstavivosti a kreativite voľný priechod!

3 & 4. Cubi 
S dvoma panelmi Cubi (W102 a W103) máte ihneď v rukách stavebné kamene, z ktorých môžete sami bez námahy vytvoriť jedinečné kreácie. Oživí nevýrazné steny a obvykle ich odvážne zmení. S Cubi nie je nič nemožné!

 

5. Kilt 
Kilt (W104) je výrazný kockovaný vzor, u ktorého do seba plynulo prechádzajú horizontálne a vertikálne línie. U nižšie uvedeného príkladu sú použité tri panely Kilt, aby vytvorili toto pozoruhodné dielo. Skutočne zaujme!

www.oracdecor.com